ЦЕНТР Інноваційного розвитку

Проспект Перемоги 44

Київ тел. 0664323420

Проспект Перемоги 44 Київ тел. 0664323420

Центр Інноваційного Розвитку проводить курси, тренінги школи ораторської майстерності, мистецтва публічних виступів, риторики, техніки мови, тренінги з продажів, роботі з клієнтами для всіх, хто хоче переконливо говорити, справлятися з хвилюванням, підвищити свій авторитет, підвищити рівень продажів і рівень ефективної комунікації.

На тренінгу з ораторського мистецтва Ви навчитеся впевненою, чіткої і логічної мови, зможете підбирати потрібні слова, впливати на людей, переконувати в своїй позиції будь-яку аудиторію і завойовувати її любов. Ви дізнаєтеся про способи і методи роботи з аудиторією для проведення результативних публічних виступів. Вивчіть техніки впливу і навчитеся протистояти їм. Дані знання допоможуть Вам у швидкому кар'єрного зростання.
  Курси, тренінги ораторської майстерності, мистецтва публічних виступів, риторики, техніки мови будуть корисні тим, кому необхідно виступати перед людьми, хто сильно хвилюється, виникає "каша" зі слів в голові і складно знаходити потрібні слова.
  Якщо Ви хочете підвищити якість своєї мови, дізнатися як правильно пересуватися, які пози і жести застосовувати. Як правильно проводити виступ, бути впевненим у власних силах, навчитися мистецтву словесної імпровізації, чітко і вміло відповідати на неприємні запитання і впливати на будь-яку аудиторію.
 Корпоративні тренінги з продажів, індивідуальні тренінги з продажів, групові тренінги з продажу - всі вони спрямовані на збільшення продажів (особистісних і телефонних продажів в тому числі). Всі тренінги в Києві. Бізнес-тренінги і семінари з продажу в Києві. Авторські методики тренінгів, націлених на отримання максимального результату.
Тренінг-центр організовує корпоративні, індивідуальні, групові тренінги ефективних продажів, семінари та індивідуальні консультації для директорів компаній, керівників відділів продажів, менеджерів з продажу та персоналу.
Дані тренінги призначені для всіх, кого цікавить зростання продажів, лояльність, мотивація і розвиток персоналу.
Проведіть для своїх співробітників корпоративні, індивідуальні або групові бізнес-тренінги і переконайтеся в їх ефективності.

По завершенню курсів, тренінгів ораторської майстерності, мистецтва публічних виступів, риторики, техніки мови Ви зможете легко і красиво говорити, зацікавити аудиторію. Запам'ятатися яскравим і цікавим виступом. Підбирати слова під час презентації і правильно відповідати на питання. Впливати на аудиторію, застосовуючи потрібні техніки, і утримувати увагу слухачів, використовуючи жести, артикуляцію, і дикцію.
  Заняття проводяться в центрі Києва, пр. Перемоги, 44 і Кловський узвіз, 7-А висококваліфікованими, професійними тренерами тел. (067) 860-80-31, (066) 432-34-20.

Щасливі клієнти

2562

Служби

8

Тренери

8

Дослідження компанії

150

Ми проводили тренінги для таких відомих компаній.

 

Міжнародний аеропорт "Бориспіль", Представництво "Мастеркард", Адвокатське обєднання "Гесторс", Фінансова компанія "Укранет", Київський молодіжний центр праці, Комітет зі справ вимушених переселенців, Національна кіностудія Довженко та інші.

Про нас